مان آریاسان | خرید اینترنتی بلیط هواپیما, قطار, اتوبوس, تور، هتل،چارترمان آریاسان | خرید اینترنتی بلیط هواپیما, قطار, اتوبوس, تور، هتل،چارتر

ویزای تجاری یونان

ویزای تجاری یونان

توریستان و گردشگران بسیار زیادی از سراسر جهان به دلایل مختلفی به کشورهای دیگر سفر و یا مهاجرت می کنند. از آنجایی که کشور یوناندارای فرصت ها و شرایط اقتصادی بسیار خوب می باشد، مورد توجه تاجران و سرمایه گذاران زیادی قرار گرفته است و هر ساله به آن سفر می کنند. از اینرو اخذ ویزای تجاری یونان برای داوطلبان سرمایه گذاری در این کشور امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد. تمامی مراحل اخذ ویزای تجاری یونان بسیار مهم می باشد و باید به طور کامل انجام شود.

ویزای تجاری یونان

ویزای تجاری یونان

ویزای یونان

یونان یکی از کشورهایی است که افراد زیادی به آن سفر می کنند و تمایل به سرمایه گذاری در این کشور را دارند. این افراد قبل از سفر خود باید ویزای تجاری یونان را دریافت کنند تا بتوانند به راحتی به این کشور سفر کنند و در این کشور سرمایه گذاری کنند. ویزای تجاری یونان یکی از انواع ویزاهای کشور یونان می باشد که برای سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار به افراد داوطلب و متقاضی داده می شود. برای دریافت ویزای تجاری یونان باید مراحلی طبق قانون انجام شود که در اینجا آنها را ذکر می کنیم.

ویزای یونان

ویزای یونان

یونان

کشور یونان یکی از کشورهای جنوب شبه جزیره بالکان می باشد که در جنوب شرقی اروپا قرار دارد. پایتخت کشور یونان آتن است که دارای یک بندر بسیار بزرگ می باشد. کشور یونان با کشورهای آلبانی، مقدونیه، بلغارستان و ترکیه همسایه است. کشور یونان یکی از اعضای اتحادیه اروپا و عضو پیمان شینگن می باشد. این کشور دارای یک اقتصاد بسیار خوب و قدرتمند می باشد و به همین منظور توانسته در طی چند سال اخیر به جذب سرمایه گذار از کشورهای دیگر بپردازد. تمامی افرادی که می خواهند در این کشور سرمایه گذاری کنند باید ویزای تجاری یونان را دریافت کنند تا به راحتی و بدون هیچ مشکلی بتوانند کسب و کار خود را رونق دهند.

یونان

یونان

ویزای شینگن یونان

همانطور که قبلا ذکر شد کشور یونان یکی از اعضای اتحادیه اروپا می باشد و متقاضیان ویزا باید تمامی مراحل اخذ ویزای شینگن را انجام دهند. همانطور که می دانید کشور یونان ویزا های مختلفی مانند ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای ترانزیت، ویزای بازدید از اقوام، ویزای کار و تجارت دارد. ویزای تجاری یونان یکی از ویزاهای مهم این کشور می باشد که به منظور انجام ملاقات های تجاری، سرمایه گذاری، کارآفرینی، توسعه کار و .. داده می شود. برای اخذ ویزای تجاری یونان باید درخواستی مبنی بر دریافت ویزا به سفارت کشور یونان داد و منتظر ماند تا سفارت این کشور به درخواست شما پاسخ دهد.

ویزای شینگن یونان

ویزای شینگن یونان

درخواست وقت سفارت برای ویزای تجاری یونان

افراد متقاضی ویزای تجاری یونان باید از سفارت کشور یونان در تهران درخواست وقت کنند. این وقت را می توانید به صورت اینترنتی و یا به صورت حضوری از سفارت دریافت کنید. درخواست اینترنتی به صورت یک ایمیل می باشد و باید ایمیلی مبنی بر درخواست وقت بفرستید. سفارت یونان نیز به بررسی درخواست ایمیل می پردازد و بعد از دو روز جواب ایمیل را می دهد و تاریخ مراجعه به سفارت در آن ذکر می شود. فرد متقاضی ویزای تجاری یونان می تواند تمامی مدارک مورد نیاز اخذ ویزا را آماده کند و در روز تعیین شده به سفارت مراجعه کند. البته فرد متقاضی می تواند یک فرم مبنی بر درخواست وقت سفارت از سایت سفارت یونان نیز دریافت کند و درخواست خود را از این طریق ارائه دهد.

درخواست وقت سفارت برای ویزای تجاری یونان

درخواست وقت سفارت برای ویزای تجاری یونان

مدارک مورد نیاز ویزای تجاری یونان

افرادی که می خواهند ویزای تجاری یونان را دریافت کنند باید مدارکی آماده کنند تا در زمان حضور خود در سفارت آنها را ارائه دهند. این مدارک شامل:

 • کارت ملی به همراه کپی و ترجمه

 • شناسنامه فرد متقاضی به همراه کپی و ترجمه

 • ۲ قطعه عکس مربوط به همان سال با پشت زمینه روشن

 • ارائه پاسپورتی که دارای اعتباری ۶ ماه باشد و حداقل ۲ برگ سفید داشته باشد

 • فرم درخواست ویزا

 • گواهی و یا نامه ای مبنی بر ثبت شرکت

 • بیمه نامه مسافرتی

 • در صورت کارمند بودن باید معرفی نامه شرکت را نیز ارائه دهد

 • کارت بازرگانی و یا گواهی اشتغال به کار

 • سند مالکیت

 • نامه تمکین مالی و گردش ۶ ماه آخر فرد متقاضی

 • مدارکی مبنی بر رابطه تجاری بین دو شرکت ایرانی و یونانی

 • بلیط رفت و برگشت

 • برگه رزرو هتل برای مدت زمان اقامت

 • دعوت نامه رسمی از همکاران تجاری یونانی

مدارک مورد نیاز ویزای تجاری یونان

مدارک مورد نیاز ویزای تجاری یونان

مدت زمان صدور ویزای تجاری یونان

افراد متقاضی ویزای تجاری یونان باید به تمامی مراحل دریافت ویزا بسیار دقت کنند تا هر چه سریعتر به خواسته خود برسند. این افراد باید برای دریافت ویزای تجاری یونان از ۳ یا ۴ ماه قبل سفر خود اقدام کنند. چرا که بعد از تحویل مدارک و انجام مصاحبه، سفارت مدت زمانی را به بررسی مدارک فرد متقاضی می گذراند. بررسی مدارک توسط سفارت یونان تقریبا ۳ یا ۴ هفته طول می کشد. تمامی مراحل دریافت ویزای تجاری یونان زمانبر است و کمی طول می کشد. به همین خاطر فرد متقاضی باید زودتر از موعد اقدام کند تا در زمان سفر ویزای تجاری خود را دریافت کرده باشد.

مدت زمان صدور ویزای تجاری یونان

مدت زمان صدور ویزای تجاری یونان

سفارت یونان در تهران

سفارت های بسیار زیادی در شهر تهران وجود دارد و می توان گفت که بیشتر کشورهای اروپایی نیز در تهران سفارت دارند. کشور یونان نیز از جمله کشورهای اروپایی است که سفارت آن در شهر تهران واقع شده است. این سفارت در تهران، خیابان ولیعصر، بلوار اسفندیار، پلاک ۴ قرار دارد. افرادی که درخواست ویزای تجاری یونان را دارند در روز تعیین شده می توانند به سفارت این کشور مراجعه کنند و به راحتی ویزا را دریافت کنند. این سفارت به جز روزهای تعطیل جمعه و شنبه همه روزه آماده ارائه خدمات به متقاضیان ویزای یونان می باشد.

چند نکته در مورد درخواست ویزای تجاری

بهتر است چند نکته را در مورد درخواست ویزای تجاری یونان در نظر بگیرید تا در صورت درخواست ویزا دچار مشکل نشوید.

 • فردی که درخواست ویزای تجاری یونان را می دهد باید تمامی مدارک خود را به زبان انگلیسی ترجمه کند و در زمان حضور در سفارت به همراه داشته باشد.

 • فرد متقاضی ویزای تجاری باید در روز مصاحبه شخصا در سفارت حضور داشته باشد.

 • ارائه مدارک و درخواست ویزای تجاری یونان تضمین کننده دریافت ویزا نمی باشد، ممکن است به هر دلیلی سفارت یونان درخواست شما را رد کند.

 • افرادی که می خواهند ویزای تجاری یونان را دریافت کنند بهتر است از ۴ ماه قبل برای دریافت ویزای خود اقدام نمایند. چرا که بررسی مدارک چیزی حدود ۳ هفته طول می کشد و کمی زمانبر است.

 • تمامی هزینه های ویزای تجاری یونان به صورت نقدی در زمان مراجعه به سفارت داده می شود. در صورت رد درخواست ویزای تجاری یونان این هزینه های برگردانده نخواهد شد.

افرادی که می خواهند درخواست ویزای تجاری یونان را بدهند باید از قبل تمامی مدارک خود را آماده کنند و هیچ گونه کم و کاستی در آنها وجود نداشته باشد. هر گونه مغایرت و کمبودی باعث رد شدن درخواست ویزای تجاری یونان می شود و فرد مجبور است روند درخواست را از ابتدا انجام دهد.