مان آریاسان | خرید اینترنتی بلیط هواپیما, قطار, اتوبوس, تور، هتل،چارترمان آریاسان | خرید اینترنتی بلیط هواپیما, قطار, اتوبوس, تور، هتل،چارتر

ویزای توریستی آلمان

مراحل اخذ ویزای توریستی آلمان

برای اخذ ویزای توریستی آلمان مراحل مختلفی وجود دارد. شما برای رسیدن به هدف و اخذ ویزای توریستی آلمان موظف به طی نمودن این مراحل هستید، که عبارتند از:

ویزای توریستی آلمان

  • دریافت وقت سفارت
  • تهیه مدارک مورد نیاز
  • مراجعه حضوری به سفارت برای ارائه مدارک لازم و انجام مصاحبه

دریافت وقت سفارت

در ابتدا با مراجعه به سایت رسمی سفارت این کشور می توانید وقت سفارت را رزرو نمایید. پیش تر رزرو وقت سفارت بصورت حضوری نیز امکان پذیر بود ولی در حال حاضر فقط بصورت اینترنتی این امر امکان پذیر است. حتما به این نکته توجه داشته باشید که به هیچ عنوان تاریخ رزرو شده توسط شما برای سفارت قابل تغییر نیست.

تهیه مدارک مورد نیاز

ویزای توریستی آلمان انواع گوناگونی دارد که با توجه به هدف خود، شما موظف به ارائه مدارک لازم و مورد نیاز برای ارائه به سفارت هستید. اگر صرفاً به منظور گردشگری و بازدید از جاذبه های متعدد گردشگری کشور آلمان قصد سفر به این کشور را دارید می توانید بدون ارائه دعوتنامه جهت اخذ ویزای توریستی آلمان اقدام نمایید. ولی اگر برای بازدید از خانواده و یا شرکت در سمینار قصد سفر به این کشور را دارید، به ارائه دعوتنامه می توانید شانس خود را برای اخذ ویزای توریستی آلمان افزایش دهید.

مراجعه حضوری به سفارت برای ارائه مدارک لازم و انجام مصاحبه

قدم نهایی برای اخذ ویزای توریستی آلمان مراجعه حضوری به سفارت این کشور و ارائه کلیه مدارک مورد نیاز است. حتماً به این نکته توجه کنید که کلیه مدارک لازم برای ارائه به سفارت را در زمان مراجعه حضوری همراه خود داشته باشید. طبعاً اگر در زمان مراجعه شما به سفارت مدارک شما آماده نشده باشد درخواست ویزای شما رد خواهد شد. موسسه مهاجرتی آریاناپارس با سابقه درخشان در امر مهاجرت و اخذ انواع ویزا آماده ارائه خدمات شایان به شما عزیزان است.